VI NIEDZIELA WIELKANOCY „A”

  1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. Modlimy się o błogosławieństwo Boże i urodzaje.
  2. W środę rocznica święceń biskupich ks. Bp Stanisława Jamrozka, a w czwartek rocznica ingresu ks. Abp Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
  3. W piątek początek Nowenny do Ducha Świętego.
  4. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Archidiecezji modlimy się w intencji tych kleryków, którzy przyjmą święcenia diakonatu.
  5. W poniedziałek 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji po nabożeństwie majowym udamy się do pomnika, gdzie odmówimy Litanię do św. Jana Pawła II. Zachęcamy do obejrzenia filmu o naszym rodaku. Link do filmu znajduje się stronie parafialnej.
  6. Transmisje Mszy św. będą w tym tygodniu w poniedziałek i środę o 18.00. Codziennie transmisja różańca o 20.30.
  7. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego trudu kolejne rodziny.
  8. Przypominamy o obowiązku spowiedzi i komunii wielkanocnej. Pragnących skorzystać z sakramentu pokuty prosimy o podejście do zakrystii. Natomiast po różańcu jest możliwość komunii św. poza Mszą św.
  9. W związku ze zmianami przepisów państwowych dot. ilości osób mogących przebywać w kościele informujemy, że w Kobylanach i Makowiskach może uczestniczyć 30 osób, w Draganowej  25. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa podczas nabożeństw i dezynfekowaniu rąk przy wejściu do świątyni i odpowiednim sposobie zdejmowania masek podczas przyjmowania komunii świętej.