V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „A”

  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zgodnie z zapowiedzią nie będzie odwiedzin chorych z posługą sakramentalną.
    Zgodnie z polską tradycją od dzisiejszej niedzieli można zasłonić krzyże i obrazy w kościele. Pozostaną zasłonięte aż do Liturgii Wielkiego Piątku.
  1. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej czyli Palmową. Na Mszach św. odbędzie się obrzęd poświęcenia palm.
  2. W przyszłą niedzielę nie będzie zmiany tajemnic różańcowych, prosimy, aby rozważać te same tajemnice aż do unormowania sytuacji.
  3. W tym tygodniu nie było sprzątania kościoła, natomiast w najbliższą sobotę prosimy o tę posługę.
  4. Przypominamy, że do odwołania nie będzie w niedzielę Mszy św. o 16.00. Intencja z tych Mszy będzie odprawiana o 11.00 na Sumie.
  5. Zapraszamy codziennie do wspólnej modlitwy różańcowej poprzez stronę internetową o 20.30, w piątek na Mszę św. i Drogę Krzyżową o 18.00, a w niedzielę na Mszę o 11.00 z Gorzkimi Żalami.
  6. Na stronie internetowej pojawił się artykuł dot. żalu doskonałego i komunii św. duchowej. Zachęcamy do lektury. Natomiast tych pragnęliby się wyspowiadać prosimy o kontakt telefoniczny. Wszystkich, którzy pragnęliby z tego skorzystać prosimy, aby nie zostawiali tej sprawy na ostatnie dni Wielkiego Postu.