XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA „C”  

 1. Za tydzień składka przeznaczona na WSD.
 2. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po nabożeństwie
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 4. Spowiedź Święta w Makowiskach w środę od godz. 16.00., a w Draganowej w czwartek od godz. 16.00. /jest to równocześnie spowiedź przed odpustem/.
 5. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
 6. W tym dniu Msze Święte w Makowiskach i Draganowej o godz. 16.30.
 7. W piątek spowiedź św. od godz. 17.00., a następnie o godz. 18.00. Msza św. i nabożeństwo. Zgodnie z tradycją prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty także w dni poprzedzające pierwszy piątek.
 8. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy VI w sobotę po nabożeństwie w Kobylanach
 9. W przyszłą niedzielę w Draganowej będziemy obchodzić Uroczystość Odpustową. Msza św. o godz. 9.00. Bardzo prosimy o przygotowanie się do procesji. W związku z tym zmiana tajemnic będzie w Draganowej 13 października
 10. Również w przyszłą niedzielę będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa i rozdania różańców dzieciom z klasy III /w Kobylanach na Mszy Świętej o godz. 11.00./.
 11. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego trudu kolejne rodziny .
 12. We wtorek rozpoczęcie Nabożeństw Październikowych. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.  Za odmówienie Różańca /5 tajemnic/ zyskuje się odpust zupełny, ilekroć odmawia się Różaniec w kościele, w kaplicy publicznej, rodzinie czy innej wspólnocie zebranej dla realizacji wzniosłych celów. Zyskuje się odpust raz dziennie, pod zwykłymi warunkami. Tradycyjnie prosimy dzieci o prowadzenie różańca.
 13. Od października po zmianie tajemnic będzie miała miejsce konferencja dla członków Róż Różańcowych. Chcemy w ten sposób ubogacić duchowo i pogłębić wiedzę religijną.
 14. W poniedziałek, po kilku miesiącach prac konserwatorskich, powróci do naszej świątyni obraz pt.: „Matka Boża adorująca śpiące dzieciątko Jezus” z naszego bocznego ołtarza.