XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA „C”  

  1. Dzisiaj modlitwy dziękczynne za zbiory i modlitwy o błogosławieństwo Boże dla pracy rolników.
  2. We czwartek Mszą św. rozpocznie się spotkanie oazy dorosłych, a w piątek o 16.30 spotkanie oazy dla dzieci. Zapraszamy do uczestnictwa także nowe osoby.
  3. W sobotę /14.09./ święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W ramach spotkania ewangelizacyjnego „Polska pod Krzyżem”, zgodnie z poleceniem Ks. Arcybiskupa, w naszej wspólnocie parafialnej o godz. 17.00. zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta. Następnie, drogą krzyżową pójdziemy pod Krzyż zawierzenia na Wolicę, gdzie w duchu pokuty i wynagrodzenia będziemy modlić się modlitwą różańcową. Do zebranych zostanie skierowane „słowo spod Krzyża” oraz będzie odmówiony akt zawierzenia Polski, miejscowości, rodzin i dzieci, kapłanów i zgromadzeń zakonnych oraz wszystkich zebranych według Modlitwy zawierzenia św. Jana Pawła II. Prosimy o pomoc wszystkich strażaków naszej wspólnoty parafialnej. Zachęcamy parafian ze wszystkich miejscowości do wspólnej modlitwy.
  4. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w Kobylanach spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III SP. Taca w tym dniu przeznaczona na naszą świątynię.
  5. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego trudu kolejne rodziny.
  6. Zgodnie z zapowiedzią, w zakrystii jest do nabycia czasopismo „Niedziela”, które zawiera obszerny artykuł o ks. Stanisławie Kołodzieju, byłym administratorze parafii Kobylany, męczenniku II Wojny Światowej i przyszłym patronie naszej szkoły.