XXII NIEDZIELA ZWYKŁA „C”

 1. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wsp. św. Grzegorza Wielkiego, Wielkiego.DK.
 2. Dzisiejsza składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. Jutro /4.09./ uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msze Święte w Kobylanach i Makowiskach o godz. 8.00., a w Draganowej o godz. 9.00.
 4. We środę Mszą św. rozpocznie się spotkanie Akcji Katolickiej.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
 6. Spowiedź Święta w Makowiskach w środę od godz. 16.00., a w Draganowej w czwartek od godz. 16.00.
 7. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
 8. W tym dniu Msze Święte w Makowiskach i Draganowej o godz. 16.30.
 9. W piątek spowiedź św. od godz. 17.00, jest to również spowiedź przed odpustem, a następnie o godz. 18.00. Msza św. i nabożeństwo.
 10. W przyszłą niedzielę Święto Narodzenia NMP czyli Uroczystość Odpustu Parafialnego. Uroczysta Suma o godz. 11.00. Proszę przygotować do procesji obrazy, figury, feretrony. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
 11. W sobotę na 18.30 zapraszamy dzieci i młodzież na ognisko na rozpoczęcie roku formacyjnego, które odbędzie się przy salce parafialnej.
 12. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjęcie tego trudu i udekorowanie kościoła dwie kolejne grupy.
 13. Czasopismo „Niedziela”, które ukaże się w przyszłą niedzielę, będzie zawierało obszerny artykuł o ks. Stanisławie Kołodzieju, byłym administratorze parafii Kobylany, męczenniku II Wojny Światowej i przyszłym patronie naszej szkoły. Dlatego pozwoliłem sobie zamówić większą ilość egzemplarzy. Będą do nabycia w zakrystii.
 14. Ze względu na małą ilość zgłoszeń pielgrzymka do Miejsca Piastowego została odwołana. Zachęcamy jednak do indywidualnego uczestnictwa w nabożeństwie.
 15. Intencje modlitewne:
 • Intencja ewangelizacyjna: Aby politycy, naukowcy i ekonomiści wspólnie pracowali dla ochrony mórz i oceanów.
 • Diecezjalna intencja różańcowa: Za nauczycieli, katechetów i wychowawców – o odwagę i wierność w przekazywaniu ewangelicznej prawdy.