II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „C”

  1. Dzisiaj /17.03./ zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES
  2. We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców. To dzień imienin ks. Abp seniora Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Benedykta XVI.
  3. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Mateusz Sypień i Agnieszka Brej /II/.
  4. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego wyjątkowego trudu kolejne rodziny.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.00 i na dojazdach odbędzie się obrzęd błogosławieństwa książeczek i rozdania ich uczniom z klasy III SP
  6. Spotkanie Oazy Dorosłych w tym tygodniu będzie wyjątkowo we wtorek po Mszy św.
  7. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Makowiskach ogłasza nabór do oddziału przedszkolnego dla dzieci 4, 5 i 6-cio letnich. Karty zapisu dziecka można odebrać w szkole i złożyć do dnia 29.03.2019 r.
  8. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sulistrowej serdecznie zaprasza wszystkie dzieci, które w dniu 1 września 2019 roku mają ukończone 2,5 roku, do zapisu do oddziału przedszkolnego. W szkole funkcjonuje świetlica i catering. Placówka jest bardzo dobrze wyposażona w sprzęt multimedialny. Chętnych zapraszamy codziennie od 18 marca do końca tego miesiąca, w godzinach 9.00. – 12.00.