NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 

  1. Dziś w Draganowej o godz. 16.00 w Remizie jasełka przygotowane przez młodzież i dzieci naszej parafii, z których dochód przeznaczony będzie na wyjazd wakacyjny.
  2. Jutro zakończenie roku kalendarzowego. Msze św. wraz z nabożeństwami w Draganowej i Makowiskach o godz. 15.00, w Kobylanach o 16.30.
  3. We wtorek /1.01./ Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. jak w niedziele. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Za publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzę od 8.00. Msze św. na dojazdach o 16.30, w Kobylanach o 18.00. Spowiedź pół godziny przed Mszą.
  5. W niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Nie będzie Mszy św. o 16.00. Na Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła oraz zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Również w niedzielę o 16.00 w Kobylanach jasełka przygotowane przez młodzież i dzieci naszej parafii, z których dochód przeznaczony będzie na wyjazd wakacyjny.
  7. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego zaszczytnego trudu kolejne rodziny.
  8. Ze względu na kolędę we środę, czwartek i sobotę Msze św. tylko o 6.30.
  9. Porządek kolędy podamy we wtorek.