XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA „B”  

  1. Dzisiejsza taca przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.
  2. W niedzielę /11.11./ dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Polecajmy Bogu wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę. Uroczysta Msza św. o godz. 11.00.
  3. Pragniemy podziękować Straży Pożarnej za zapewnienie bezpieczeństwa podczas procesji na cmentarz.
  4. Bardzo prosimy o zabieranie śmieci z cmentarza ze sobą, żeby znów nie zaśmiecić cmentarza i nie przyczyniać się do zwiększenia wydatków finansowych parafii.
  5. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego zaszczytnego trudu kolejne rodziny.
  6. Intencje modlitewne:
  • Intencja ewangelizacyjna: Aby język serca i dialogu przeważał zawsze nad językiem oręża.
  • Diecezjalna intencja różańcowa: Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  1. W związku z realizacją projektu „Niepodległa 1918-2018” Dyrektor, Rada Pedagogiczna i uczniowie zapraszają wszystkich mieszkańców na uroczystą Mszę Świętą w sobotę, 10 listopada 2018 r., o godzinie 18.00. Po złożeniu kwiatów pod pomnikiem nastąpi przejście pod budynek Remizy, gdzie o godzinie 19.00, w wigilię 100 – rocznicy odzyskania niepodległości, Strażacy zapalą ognisko. „Płomieniowi do granic” będzie towarzyszyło wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Na zakończenie uroczystości Koło Gospodyń Wiejskich i Rada Sołecka zapraszają na ciepły żurek. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.