PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY „B” 

  1. Rozpoczyna się tzw. Biały Tydzień – oktawa Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień. Dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Za tydzień, w następną niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Z tej okazji zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 15.00. W tym dniu składka do puszek na Caritas.
  3. Podziękować: przygotowującym dekoracje i pisankę pomalowaną przez Pana Miłosza Trybiec, scholii, Straży Pożarnej, p. organiście i kościelnemu (-ej), ministrantom, lektorom.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W związku z bliskością świąt nie będzie odwiedzin chorych i szczególnej spowiedzi.
  5. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego wyjątkowego trudu kolejne rodziny.
  6. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Intencje modlitewne:
  • Ogólna: Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi.
  • Diecezjalna intencja różańcowa: Za proszących nas o modlitwę.