XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA „A”  

  1. Za tydzień w naszej wspólnocie parafialnej będziemy obchodzili Dzień Papieski. Z tej okazji zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Serdecznie zapraszam na Nabożeństwo Różańcowe.
  2. We środę święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia.
  3. W sobotę pielgrzymka DPP do Archikatedry. Zaproszeni są wszyscy zatroskani o powołania kapłańskie i zakonne.
  4. Spotkania z młodzieżą z klasy 2 gimnazjum we środę w Makowiskach, w piątek w Draganowej, w sobotę w Kobylanach po Nabożeństwie Październikowym.
  5. Zbliża się Uroczystość wszystkich Świętych. Proszę uporządkować cmentarze i uszanować cudzą własność /znicze, kwiaty/. Proszę również o utrzymanie porządku na cmentarzu.
  6. W tym tygodniu zostaną rozdane Kartki „Wypominkowe”. Bardzo prosimy, aby wypełniać je czytelnie, drukowanymi literami, a imiona podawać w mianowniku, celem uniknięcia pomyłek.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego trudu kolejne rodziny.
  8. Z godnie z Prawem Kanonicznym i przepisami diecezjalnymi sakramentu chorzy należy udzielać w sposób jak najbardziej uroczysty podczas niedzielnej Mszy św. Domaga się tego powaga sakramentu i jego rola dla wspólnoty parafialnej. Tylko w wyjątkowych sytuacjach można sprawować ten sakrament w innym terminie. Prosimy wziąć to pod uwagę planując datę chrztu dziecka.