UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ „A”

 1. Dzisiaj kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
 2. W czwartek /15.06./ Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze św. w następującym porządku Kobylany: 8.00 i 11.00 nie będzie Mszy św. o godz. 16.00, w Draganowej o 9.00, w Makowiskach o 9.30.
  Procesje odbędą się w każdym z kościołów. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w Kobylanach w koło kościoła: 1 – Sulistrowa, 2 – Wolica, Zagrody i domy za stadionem, 3 – Myszkowskie i rodziny od lasu, po stronie cmentarza aż do ronda i w stronę  Łęk, 4 – Pozostałe rodziny.  Draganowa: Prosimy o przygotowanie ołtarzy róże różańcowe.  Makowiska – każdy okręg przygotowuje swój ołtarz.
  Przez całą oktawę procesje w Kobylanach po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwonienia dzwonkami, dzieci komunijne w swoich strojach.  Prosimy o przygotowanie także obrazów, figur i feretronów.
 1. Wzorem lat poprzednich proszę o pomoc Straż Pożarną.
 2. W czwartek będzie możliwość wyjazdu do Rzeszowa na koncert Jednego Serca, Jednego Ducha. Zapisy do wtorku w zakrystii. Przy zapisie prosimy o numer pesel.
 3. W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. Abp Adam Szal.
 4. W sobotę po Mszy Świętej czuwanie modlitewne o św. Bracie Albercie.
 5. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Sławomir Mielech i Klaudia Stasiczak /II/.
 6. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego wyjątkowego trudu kolejne dwie grupy rodzin z Sulistrowej.
 7. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na rzecz naszego kościoła.