IV NIEDZIELA WIELKANOCNA „A”

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
 2. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. Biskupa Stanisława Jamrozka. Osobę solenizanta otaczamy naszą modlitwą.
 3. Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Majowych. Przypominamy, że w niedziele nabożeństwo jest po Mszy św. o 16.00.
 4. Dziś składka na potrzeby ogólnodiecezjalne.
 5. Próba dla dzieci z klasy III w poniedziałek godz. 19.00.
 6. Msza Święta z I Komunią dzieci z klasy III z Kobylan i Sulistrowej w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Spowiedź św. dla tych dzieci i ich rodzin w piątek od 17.00. Bardzo proszę, aby umożliwić rodzinom tych dzieci jak najlepsze uczestnictwo w tej uroczystości. W związku z tym, proszę tych, którzy bezpośrednio nie są związani z tymi dziećmi, aby pozostawić wolne ławki z przodu kościoła lub uczestniczyli we Mszy św. o godz. 8.00.
 7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Paweł Skoczeń i Milena Olszyk /I/.
 8. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
 9. W sobotę 13 maja odbędzie się pielgrzymka do Strachociny z okazji 360 rocznicy śmierci Andrzeja Boboli. Zapraszamy do uczestnictwa. Początek o 9.30 w Strachocinie.
 10. W niedzielę 14 maja Mszą św. o godz. 15.00 w sanktuarium św. Jana z Dukli odbędzie się II Marsz w obronie świętości życia.
 11. W poniedziałek po Mszy św. będzie spotkanie informacyjne dla Akcji Katolickiej.
 12. Intencje modlitewne:
 • Ogólna: Aby chrześcijanie w Afryce dawali profetyczne świadectwo pojednania, sprawiedliwości i pokoju, naśladując Jezusa Miłosiernego.
 • Różańcowa: O święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.