VI NIEDZIELA ZWYKŁA „A”  

 

  1. We wtorek /14.02./ przypada Święto Patronów Słowian i Europy św. Cyryla i Metodego.
  2. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Przemysław Szczur i Dominika Wierdak /II/.
  3. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego wyjątkowego trudu kolejne rodziny.
  4. W tym roku, jeśli chodzi o inwestycje materialne, mamy w planie dokończenie rekonstrukcji pokrywy na chrzcielnicy i pozyskanie z Ministerstwa Ochrony Środowiska funduszy na przeprowadzenie izolacji termicznej budynku plebanii i domu ks. Kanonika. Obie te inwestycje są ograniczone czasem. Jeśli do końca maja nie uda nam się złożyć odpowiedniej kwoty nie będziemy mogli uczestniczyć w tym programie, dlatego jeszcze raz zwracamy się z prośbą o składanie ofiar na te cele.
  5. Spotkanie AK we środę po Mszy świętej.
  6. Zapraszamy do obejrzenia bardzo wartościowego filmu „Zerwany Kłos”, przedstawiającego historię Karoliny Kózki, który zostanie wyświetlony w 26 lutego w Krośnie o godz. 15.25. Zapisy w zakrystii u pana Kościelnego lub u Pani Marii Solińskiej do końca tygodnia. Cena biletu 16 zł.
  7. Intencje żywego różańca:
  • Ogólna: Aby ludzie przezywający próby, zwłaszcza ubodzy, uchodźcy i spychani na margines, spotykali się z przyjęciem i znajdowali wsparcie w naszych wspólnotach
  • Różańcowa: za chorych, aby w modlitwie różańcowej znajdowali umocnienie i uzdrowienie