ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA „A”  

 1. We wtorek św. św. Jana Apostoła. Msze św. w Kobylanach o 8.00 i 18.00, na dojazdach o 16.30. Na Mszach św. błogosławieństwo wina.
 2. W ten dzień na godz. 19.00 młodzież i dzieci naszej parafii zapraszają na jasełka do Sali Domu Kultury w Kobylanach, z których dochód będzie przeznaczony na wyjazd wakacyjny.
 3. We środę i czwartek rozpoczniemy wizytę duszpasterską od godz. 9.00 do 20.00, w piątek od 8.00 do 15.00. Z powodu kolędy Msze św. tylko rano o godz. 6.30, na dojazdach o 7.30.

Ks. Proboszcz

 • We środę w Kobylanach od Wondołu po obu stronach aż do drogi cmentarnej i Wygon tylko po prawej stronie drogi.
 • We czwartek druga cześć Wygonu, domy po stronie kościoła aż do skrzyżowania
 • W piątek domy przy drodze do Sulistrowej, najpierw od strony kościoła, następnie drugą stroną.

Ks. Wikariusz

 • We środę Makowiska pierwsza górka po obu stronach, aż do pana Kościelnego, później w stronę 2 górki, tylko po prawej stronie od domu Państwa Białogłowiczów omijając domy naprzeciw sklepu i druga górka.
 • We czwartek pozostałe domu rozpoczynając od kolonii w stronę Siedlisk.
 • W piątek Sulistrowa Pasternik, od górki aż do głównej drogi.

Dalszą część kolędy podamy w niedzielę.

 1. W piątek św. Świętej Rodziny. W Kobylanach Msza św. tylko wieczorem o 18.00, na dojazdach o 16.30.
 2. W sobotę zakończenie roku pańskiego 2016. Za udział w nabożeństwie i odmówienie hymnu „Ciebie Boga wysławiamy” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msze św. na dojazdach o 14.00, w Kobylanach o 16.00.
 3. W niedzielę uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi, dzień modlitw o pokój na świecie. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Za odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po adoracji zmiana tajemnic różańcowych. Taca na seminarium.
 4. Serdecznie dziękujemy za podarowane choinki, przygotowanie szopki i wystrój i sprzątanie kościoła, Panu Organiście i Kościelnemu oraz scholii. Za wykonanie szopki na zewnątrz dziękujemy firmie ABM Drew-Pol oraz strażakom za gwiazdę na wieży kościoła.
 5. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny.