XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA „C”

  1. W środę Święto Podwyższenia krzyża, a w czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  2. W czwartek rozpoczyna się Triduum przed świętem św. Stanisława Kostki, który jest patronem Polski i młodzieży. Zapraszam do wspólnej modlitwy za dzieci i młodzież. W niedziele po każdej Mszy św. nabożeństwo do św. Stanisława Kostki.
  3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na rzecz naszego kościoła.
  4. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego trudu kolejne rodziny.
  5. Spotkanie z młodzieżą z obecnej klasy III Gimnazjum w środę w Makowiskach, czwartek w Draganowej, a w piątek w Kobylanach po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Spotkanie przed bierzmowaniem dla wszystkich uczniów klas III gimnazjum i I szkoły średniej z całej parafii w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  7. Spotkanie organizacyjne dla młodzieży z klasy I Gimnazjum rozpoczynającej przygotowanie do bierzmowania, na którym zostaną rozdane indeksy będzie w listopadzie.
  8. 8 października organizowana jest pielgrzymka małżeństw i rodzin do Sanktuarium MB w Jarosławiu. W sposób szczególny zaproszone są małżeństwa z 5 letnim stażem. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
  9. 24 września organizowana jest Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Matki Bożej Pocieszenia w Komborni. Chętnych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.