XXI NIEDZIELA ZWYKŁA „C”

 

  1. We środę święto św. Bartłomieja Apostoła, a w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Dziś składka przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła.
  3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za przygotowanie wieńców i darów ofiarnych. Kosztowało to na pewno wiele pracy i czasu, dlatego tym bardziej dziękujemy i gratulujemy talentu.
  4. W niedzielę w Kopytowej odbędą się Dożynki Gminne. Początek o 13.00 obok Sali Domu Ludowego w Kopytowej.
  5. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Sanktuarium MB Saletyńskiej w Dębowcu. 24 sierpnia 2016 r. a więc w najbliższą środę. Wyjazd o godz. 15:45 z Kobylan obok kościoła, następnie z Draganowej i o 16.00 z Makowisk, powrót 21:30 koszt ok. 10 zł. od osoby. Zapraszamy mieszkańców parafii dzieci, młodzież, rodziców i osoby starsze. W programie uroczyste przejście przez bramę miłosierdzia z możliwością uzyskania odpustu zupełnego, udział w nowennie i Eucharystii, zawierzenie naszych rodzin MB, udział w apelu Maryjnym, przejście z lampionami na kalwarię. Chętnych prosimy o zgłoszenie w dniu dzisiejszym w zakrystii lub pod numerem tel. znajdującym się w gablocie i na stronie www.
  1. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjęcie tego zaszczytnego trudu kolejne rodziny z Kobylan, od Wądołu.