IV NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 

 1. We wtorek /2.02./ Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu na Mszach św. błogosławieństwo gromnic. Podczas tego święta przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz. 6.30. i 18.00. Na Mszy św. o godz. 18.00. poświęcenie i rozdanie książeczek dla dzieci z klasy III. W Draganowej i Makowiskach Msza Święta o godz. 16.30, również z poświęceniem i rozdaniem książeczek.
 2. W środę spotkanie Akcji Katolickiej po wieczornej Mszy Świętej.
 3. W środę wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo świec, natomiast w piątek wspomnienie św. Agaty, błogosławieństwo chleba i wody.
 4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Bardzo proszę, aby do spowiedzi przystępować także w dni poprzedzające Pierwszy Piątek.
 5. Spowiedź Święta w Makowiskach w środę od godz. 16.00., a w Draganowej w czwartek od godz. 16.00.
 6. W piątek w Makowiskach i Draganowej Msza św. o godz. 16.00.
 7. Ks. Proboszcz odwiedzi chorych w piątek od godz. 8.00. W tym dniu Spowiedź Święta od godz. 17.00., o godz. 18.00. Msza św., a następnie nabożeństwo.
 8. W sobotę po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klasy III Gimnazjum z całej wspólnoty parafialnej.
 9. Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe w leczeniu Hani. Hania Gancarz mieszka w Głojscach, ma 18 miesięcy i zmaga się z neuroblastomom, jest to guz w śródpiersiu, który dał przerzuty do głowy i kości biodrowej. Hanię czeka długi leczenie i przeszczep komórek macierzystych. W następną niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary na leczenie Hani. Pokażmy nasze dobre serce i na miarę swoich możliwości pomóżmy jej.
 10. Bardzo proszę, aby zostały zdemontowane dekoracje z Bożego Narodzenia.
 11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 12. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego wyjątkowego trudu kolejne rodziny.