II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM  

 1. Przypominamy o dzisiejszych jasełkach w Domu ludowym o 16.00.
 2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. We środę /6.01./ Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę, ale nie będzie Mszy o 16.00. Błogosławieństwo kredy i kadzidła. Składka z tej uroczystości przeznaczona na misje.
 4. W tym dniu spotkanie Akcji Katolickiej o godz.16.00.
 5. Również we środę będą wystawiane jasełka w Draganowej w Domu ludowym o godz. 16.00.
 6. Za tydzień, w niedzielę Chrztu Chrystusa, kończy się okres Bożego Narodzenia.
 7. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca.
 8. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego zaszczytnego trudu kolejne rodziny.
 9. W dniu 6 stycznia 2016 r. „Orszak Trzech Króli” po raz trzeci przejdzie ulicami miasta Krosna. Początek o godz. 11.00 Mszą św. w sanktuarium św. Jana Pawła II. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.
 10. Porządek kolędy:
 • W poniedziałek od godz. 14.00 Dalszy ciąg kolędy w Sulistrowej, domy od strony Kobylan, wzdłuż głównej drogi aż do Nienaszowa, a następnie domy przy drodze do Draganowej, aż do górki.
 • Wtorek – od godz. 13.00 Rozpoczniemy w Draganowej. Odwiedzimy domy od Głojsc, wzdłuż głównej drogi aż do mostu.
 • Czwartek – jeden z księży od godz. 13.00 odwiedzi domy na górce od Głojsc, a drugi z księży od godz. 15.00 domy od strony Sulistrowej. W tym dniu kolęda może się przedłużyć do godz. 21.00.
 • Piątek od godz. 14.00 Rozpoczniemy wizytę duszpasterską w Kobylanach, odwiedzimy domy od strony Sulistrowej, po obydwu stronach, do ronda, później Wolica, ale bez domów za stadionem.
 • Sobota od godz. 8.00 jeden z kapłanów rozpocznie od ronda i stroną kościoła w górę, drugi kapłan od końca Wygonu prawą stroną w dół do kościoła.
 1. Papieskie intencje:
  1. Intencja ogólna: Aby szczery dialog między ludźmi wyznającymi różne religie przyniósł owoce pokoju i sprawiedliwości.
  2. Intencja misyjna: Aby poprzez dialog i miłość braterską, dzięki łasce Ducha Świętego, zostały przezwyciężone podziały wśród chrześcijan.
  3. Intencja osobista: O pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, w naszych rodzinach i w naszych sercach.