1. W następną niedzielę obchodzi się „Dzień Papieski” pod hasłem „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia!”. Składka do puszek na wsparcie najzdolniejszych uczniów i studentów z rodzin niezamożnych. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwie o godz. 19.00.
  2. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po wieczornym nabożeństwie.
  3. Spotkanie z przygotowującymi się do bierzmowania we wtorek o godz. 19.00. w Kobylanach.
  4. Wyjazd przygotowujących się do bierzmowania na rekolekcje będzie z Kobylan z przystanku przy kościele w piątek o 15.00, w Draganowej przy skręcie na objazd o 15.10, w Makowiskach o 15.15. Wszystkich parafian  prosimy o modlitwę w intencji tych rekolekcji.
  5. W piątek i sobotę nie będzie Mszy św. o godz. 6.30.
  6. W tym roku Uroczystość Chrystusa Króla świętować będziemy w Łagiewnikach. Akcja katolicka zaprasza na wyjazd pielgrzymkowy planowany na 19 listopada. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Pana Kościelnego. Tego właśnie dnia (19.XI) odbędzie się uroczystość przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana naszych serc i naszej Ojczyzny
  7. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego zaszczytnego trudu kolejne rodziny.
  • Papieska intencja ogólna: Aby dziennikarze w swojej pracy zawodowej kierowali się zawsze szacunkiem dla prawdy i silnym poczuciem etyki.
  • Papieska intencja misyjna: Aby Światowy Dzień Misyjny odnowił we wszystkich wspólnotach chrześcijańskich radość i odpowiedzialność związane z głoszeniem Ewangelii.
  • Diecezjalna intencja różańcowa: O umiłowanie modlitwy różańcowej.