1. Od dzisiaj istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu.

2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

3. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia – modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Msze św. w Kobylanach o 6.30 i 18.00, w Draganowej i Makowiskach o 16.30.

4. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne, a zbiórka do puszek na Caritas.

5. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Maciej Kranc i Natalia Solińska /I/; Krzysztof Wierdak i Katarzyna Kula /I/; Dawid Gronek i Anna Dziadosz /I/.

6. W przyszłą niedzielę /10.04.2016 r./ odbędzie się VIII edycja Krośnieńskich Pól Nadziei organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum. W tym roku Szkoła Podstawowa w Kobylanach, przy współpracy z Parafią, po raz kolejny przystępuje do tej akcji. W związku z tym członkowie szkolnego koła PCK wraz z opiekunami, po Mszach Świętych, przy kościele będą zbierać datki do puszek, a w zamian za złożone ofiary wręczą własnoręcznie zrobione żonkile.

7. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie rodziców dzieci Pierwszokomunijnych. Prosimy wszystkich o obecność.

8. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy o podjecie tego trudu kolejne rodziny.

9. Intencje modlitewne:

* Papieska intencja ogólna: Aby rolnicy indywidualni otrzymywali należyte wynagrodzenie za swoją cenną pracę.

* Papieska intencja misyjna: Aby chrześcijanie w Afryce dawali świadectwo miłości i wiary w Jezusa Chrystusa pośród konfliktów polityczno-religijnych.

* Diecezjalna intencja różańcowa: Za wszystkich przygotowujących się do przyjęcia Sakramentów Świętych.

10. Spotkanie Akcji Katolickiej we środę po Mszy Świętej.